Gintautė Kisieliūtė kuria jaukius namus žmogui, norinčiam produktyvaus gyvenimo

„Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerė Gintautė Kisieliūtė dalyvavo konkurse 2018 metais, o šiais metais burtų keliu jai atiteko „Centro rezidencija“, 64,71 kv. metrų butas.

Gintautė mano, kad namai turi atspindėti gyventojų asmenybes, kad vien dėl garsių dizainerių baldų jie netampa jaukūs ir gražūs.
Idėja: Sukurti jaukius namus žmogui, norinčiam produktyvaus gyvenimo būdo, klestinčio Senamiesčio šalia, tačiau, tuo pačiu, ir vidinės ramybės grįžus į namus, kuriuose tvyro maloni, inspiruojanti atmosfera, skatinanti saviugdai, kokybiškam poilsiui ar kitokiam prasmingam laiko praleidimui. Svarbiausi akcentai: Daugiausiai dėmesio – bendrai emocijai sukurti. Dizainerė norėjo papuošti kiekvieną būsto kampą, tačiau ieškojo balanso, kad namai nebūtų perkrauti, kad jie neblaškytų, o priešingai – kad juose būtų galima nusiraminti, įsikvėpti naujiems darbams. Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Butas ganėtinai aiškus, taisyklingų formų. Tikslas – kiek įmanoma mažiau kištis į techninius pakeitimus, suprojektuoti jį taip, kad netektų investuoti į jo keitimą, koregavimą.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-2020-dalyviai-dizainere-gintaute-kisieliu-te-975-1389600?copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.