Eglės Mišinytės interjero vizija įkvėpta senamiesčio ir pritaikyta moderniam gyvenimui

„Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerė Eglė Mišinytė kuria burtų keliu išsitrauko projekto „Renesanso“, 42,38 kv. metrų butas.

Ankstesniuose konkursuose Eglė dalyvaudavo su partnere Jurgita Mockute, kuri šiame konkurse negalėjo dalyvauti dėl užimtumo. Dizainerė per plauką nelaimėjo 2018 –ųjų konkurso, liko antroje vietoje. Su Jurgita įrenginėjo ir „Pilies apartamentų” butus.

Idėja: Senamiesčiui būdingų elementų interpretacija, pritaikant juos moderniam gyvenimui. Idėją inspiravo projekto vieta ir jos istorinis kontekstas. Aplink esantys istoriniai pastatai. Svarbiausi akcentai: daugiausiai dėmesio buvo skirta į naujos statybos būstą, harmoningai įlieti autentiškus, senamiesčiui būdingus elementus. Arka tampa interjero centrine ašimi, ją papildo kitos geometrinės formos ir tūriai. Interjero elementams pasirinktas smulkus mastelis. Jis atsikartoja grindų rašte, sienų dangose, balduose.

Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: projekto planas netaisyklingos formos, reikėjo skirti daugiau pastangų, kad erdvių išdėstymas būtų funkcionalus. Buto langai koncentruoti vienoje pusėje, todėl pasirinkta šilta spalvinė gama, kad butas atrodytų kuo jaukesnis ir šviesesnis.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-2020-dalyviai-dizainere-egle-mis-inyte-975-1388134?copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.