Dovilės Švilpienės interjeras: apartamentai simpatizuojantiems „mid century modern“ stilistikai

Butas šalia barokinio Vilniaus „Centro rezidencija“ projekte lyg ir įpareigoja stilingam ir kultūriniam gyvenimui.

Tapus neatsiejama miesto istorijos dalimi belieka pasikliauti „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujančios dizainerės Dovilės Švilpienės stiliaus jausmu.

Įrengdama „Hanner“ apartamentus, interjero dizainerė kėlė sau tikslą sukurti stilingą, spalvingą ir funkcionalų interjerą už santykinai draugišką biudžetą.

Kūrėja tiki, kad dizainas kuriamas per detales, o šiuo atveju idėją jai padiktavo „mid century modern“ stilius, dar kitaip vadinamas vidurio amžiaus modernizmu.

Tai 7–8-ojo dešimtmečių stilistika, interjere išreikšta per geometrines formas ir spalvas (garstyčių geltoną, pudros rausvą, gaivią mėtinę), tik sumoderninta ir pritaikyta šiuolaikiniam žmogui.

Ne vien interjeru, bet ir išskirtine vieta bei pro langus atsiveriančiu vaizdu, erdvia terasa paperkanti gyvenamoji erdvė, dizainerės teigimu, pritaikyta miesto ritmu gyvenančiai ir kultūrinį gyvenimą mėgstančiai šeimai.

Galvodama apie ją, D.Švilpienė miegamajame, prie veidrodžio, įkurdino grožio stalelį, kuris lengvai transformuojamas į darbo stalą, vaiko kambaryje suderino baldinius sprendimus su funkcionalumu ir mobilumu (už ką padėkotų šiuolaikinis paauglys).

PATIKO ŠIS INTERJERAS? ATIDUOKITE UŽ JĮ SAVO BALSĄ ČIA

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.