Dovilė Švilpienė kuria „mid century modern“ stiliaus interjerą

„Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerei Dovilei Švilpienei burtų keliu atiteko projekto „Centro rezidencija“ 61 kv. metrų butas.

Idėja: Pasak Dovilės, dizainą kuria detalės, o šiam interjerui idėją padiktavo „mid century modern“ stilius – buvo pasitelktos geometrinės formos (ovalo, apskritimo, kubo, trikampio ir pan.) ir spalvos (garstyčių geltonos, pudros rausvos, gaivios mėtinės), ši kompozicija erdvėje padėjo sukurti pozityvią energiją. Tai interjeras trijų asmenų šeimai – kartu gyvenančiai porai ir jų paaugliui. Dizainerės įsivaizduojami gyventojai – modernūs, energingi, atviri naujovėms, mėgstantys aktyviai dalyvauti miesto kultūriniame gyvenime, vertinantys individualų stilių. Svarbiausi akcentai: Balansas tarp patogumo ir funkcionalumo bei estetinio vaizdo. Svarbiausia apgalvoti erdvių išdėstymą: baldų ir santechnikos vietas, sudėlioti konkrečius tūrius, nustatyti tinkamus kiekvieno baldo matmenis, kad būtų išlaikytas erdvumo jausmas ir suformuotas judėjimo „koridorius“. Didelis dėmesys skiriamas daiktų laikymui – suprojektuotuota drabužinė, sieninė spinta. Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Laiko stoka. Butas gana erdvus, su dviem atskirais miegamaisiais, išplanavimas gerai apgalvotas, todėl dizainerė sako nemačiusi jokių kliūčių kilsiančioms idėjoms įgyvendinti.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-2020-dalyviai-dizainere-dovile-s-vilpiene-975-1389598?copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.