Dizaineriai džiaugėsi netipiškais Senamiesčio „Renesanso“ butais

Traukdami butus „Nacionaliniame interjero konkurse“  dizaineriai neslėpė – daugeliui „Renesanso“ projektas atrodo kūrybiškai patrauklesnis, čia neva daugiau erdvės eksperimentuoti, būstai – nestandartiniai, tenka labiau pasukti galvą ir pritaikyti originalesnius sprendimus. Tačiau buvo ir tokių, kurie laikė kumščius, norėdami, jog sėkmė lemtų įrenginėti šiuolaikišką būstą Vilniaus centre, „Centro rezidencijoje“.

Butą Senamiestyje išsitraukė 2018 metų konkurso laimėtoja Jurgita Ambraškaitė. „Jau turiu viziją. Labai norėjau ištraukti „Renesanso“ projektą, esu patenkinta. Dabar didžiausias iššūkis – sutilpti į biudžetą. Nors pažiūrėjusi į būsto planą galiu pasakyti – lengva nebus. Objektas gana sudėtingas, todėl teks sugalvoti sprendimus, kaip padaryti, kad gyventi čia būtų patogu, ergonomiška ir jauku“, – sakė J.Ambraškaitė. Dizainerė prasitarė 50 kv. metrų interjere planuojanti derinti skirtingus stilius, žaisti spalvomis, faktūromis. „Klasika man labai patinka, bet noriu miksuoti. Šiek tiek nutolsiu ir nuo šiuolaikinio skandinaviško minimalizmo, tačiau per daug nesiautėsiu. Bus tikrai įdomu“, – linksmai komentavo ji.

Apie klasiką interjere galvoja ir dizainerė Agnė Kisielienė, ji taip pat įrenginės nedidelį, 39 kv. metrų butą sostinės senamiestyje. „Išsitraukiau „Renesansą“, nors labiau norėjau buto centre. Šiek tiek baugina idėja, kaip reikės sutalpinti viską į mažą erdvę, kaip butą paversti funkcionaliu, manau, kad moderniame interjere tą padaryti paprasčiau. Kita vertus, bus dar įdomiau – teks pasukti galvą, kaip mažos erdvės dar labiau nesumažinti, o naudojamomis medžiagomis perteikti renesanso dvasią“, – sakė dizainerė. Ji konkurse taip pat ne naujokė, A.Kisielienė dar 2017-aisiais pateko į finalą ir užėmė trečią vietą. „Labai smagu, kad čia galima išreikšti net pačias netikėčiausias idėjas, kurių niekas neriboja. Savo interjeruose visuomet mėgstu panaudoti ryškesnius akcentus. Ir nors lietuviai šiek tiek prisibijo drąsesnių spalvų, manau, kad akcentą įvesiu. Kita vertus, mano tikslas, kad spalviškai butas būtų šviesus – taip jis atrodys erdvesnis“, – pasakojo dizainerė.

Skaitykite daugiau čia

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.