Brigitos Dikevičės interjeras: šalia barokinio Vilniaus senamiesčio – rezidencija rafinuotam skoniui

„Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujančiai interjero dizainerei Brigitai Dikevičei teko atsakyti į klausimą, kaip atrodo gyvenimas, nutolęs nuo Gedimino pilies vos už keletos minučių?

Esminę „Hanner“ buto interjero koncepciją dizainerei tarsi padiktavo pats projekto pavadinimas, kuriame žodis „rezidencija“ suteikia rafinuotumo ir įpareigoja apmąstytiems sprendimams.

Tai kas pritinka į kompaniją privatumui, tylai ir ramybei?

„Siekiau, kad buto interjeras būtų prabangus ir atspindėtų rezidencijos įspūdį. Šiam tikslui pasitelkiau ramias ir vientisas interjero spalvas, o prabangos įspūdį kūriau per dominuojančius aukso spalvos elementus. Jie subtilūs, nerėžiantys akies“, – per akcentus kūrybos procesą nupasakojo pašnekovė.

Buto dominante tapo žemiškos spalvos: rusva ir samaninė. Paskutinioji visus interjere esančius elementus tarsi ir sujungė į visumą. Būsimiems naujakuriams interjero dizainerė sukūrė ilgaamžių, laiko tėkmei nepavaldžių, sprendimų: Karščiui ir įbrėžimams atsparūs stalviršiai gana lengvai prižiūrimi, minkštų baldų audiniai impregnuoti ir atsparus drėgmei, taip pat atrodantys ištaigingai (veliūras suteikia prabangos ir išskirtinumo įspūdį) ir praktiškai įsiliejantys į išskirtinio projekto visumą.

„Rinkdama kokybiškus baldus, ąžuolinį parketą, ilgaamžes plyteles, galvojau apie ilgalaikius sprendimus, kurie apsaugos būsimus šeimininkus nuo papildomų išlaidų remontui. Interjeras suprojektuotas taip, kad tarnautų žmogui, o ne žmogus jam“, – sako apie viską pagalvojusi talentingoji B.Dikevičė.

PATIKO ŠIS INTERJERAS? ATIDUOKITE UŽ JĮ SAVO BALSĄ ČIA

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.