Aušrinė Šeibelienė ir Karolina Pelaitytė kuria jaukius namus šeimai miesto centre

„Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerės Aušrinė Šeibelienė ir Karolina Pelaitytė  burtų keliu išsitraukė projekto „Centro rezidencija“, 56,54 kv. metrų butą.

Idėja: Sukurti jaukius namus šeimai miesto centre. Jaukios šeimos rezidencijos idėją padiktavo supanti aplinka – kuriant dizainerei norėjosi neprarasti prabangos pojūčio, tačiau, kartu sukurti ir namus, kuriuose norisi būti. Svarbiausi akcentai: Kuriant interjerą labiausiai stengtąsi išlaikyti jaukų namų pojūtį, naudojant modernias medžiagas ir funkcionalaus dizaino sprendimus. Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Didelių sunkumų nekilo, kadangi statytojo siūlomas buto erdvių zonavimas buvo geras. Jis buvo kiek patobulintas skiriant dėmesį buitinės technikos išdėstymui. Būste suprojektuota erdvė drabužinei, siekta ne tik funkcionalumo, bet ir stiliaus, estetikos.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-2020-dalyviai-dizainere-aus-rine-s-eibeliene-975-1389602?copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.