Agnės Kisielienės interjeras: butas su jaukia palėpe – gamtos entuziastui mieste

„Hanner“ organizuotame „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujanti ir vieną iš gyvenamųjų – „Renesanso“ – erdvių naujakuriams įrengusi dizainerė Agnė Kiselienė sako, jog „Interjero dizaineris sukuria funkcionalų ir estetišką interjerą, o šeimininkų pareiga – jį nuolatos puoselėti ir suasmeninti.“

„Interjero dizaineris sukuria funkcionalų ir estetišką interjerą, o šeimininkų pareiga – jį nuolatos puoselėti ir suasmeninti“, – tikina „Hanner“ gyvenvietėje „Renesanso“ vieną iš gyvenamųjų erdvių įrengusi interjero dizainerė Agnė Kisielienė.

Modernų butą atgimstančioje sostinės senamiesčio dalyje, kuriame praleidžiama minimaliai laiko, miesto žmogui kūrusi pašnekovė akcentavo šiaurinėje pusėje esančios gyvenamosios vietos apšvietimą, erdvės plėtimą ir dekoro elementus. Subtilus, pastelines spalvas (rožinę, žalsvą) ir žemės tonus sugėręs interjeras savyje talpina daug medžiagiškumo, bet tuo pačiu žavi gyvybe ir kontrastais, elegantiškais art deco stiliaus elementais, apipintais gamtos motyvais.

Vienas iš buto akcentų, kuriais kuriamas jaukumas vonios kambaryje – tapetai. Jie tarsi sujungia medžio raštą balduose ir vonios kambaryje. Dar vienas jų – valgomojo kėdės, puoštos augaliniais palmių rašto motyvais.

„Juo priartėjame prie gamtos ir tuo pačiu sukuriame kontrastą interjere“, – pasiteisinusiu sprendimu džiaugėsi A.Kisielienė. Įrengiant butą didžiausiu iššūkiu jai tapo mėginimas sutilpti į numatytą projekto sąmatą, o sprendimą, kuriuo iki šiol didžiuojasi, Agnė įvardino vinilo grindis, nes jos minkštos, tylios ir labai gerai „atiduodančios“ šilumą.

PATIKO ŠIS INTERJERAS? ATIDUOKITE UŽ JĮ SAVO BALSĄ ČIA

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.