Agnė Kisielienė kuria interjero viziją su art deco detalėmis

„Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerė Agnė Kisielienė 2017-aiais pateko į finalą ir užėmė trečią vietą, o šiais metais kuria interjero viziją projekto „Renesanso“, 39 kv. metrų butui.

Idėja: Sukurti lengvą, neapkrautą būstą žmogui, kuris daug dirba ir grįžta pailsėti į modernų su art deco stiliaus detalėmis ir ramybe dvelkiančią vietą. Tai erdvė žmogui, kuris namuose nepraleidžia daug laiko. Svarbiausi akcentai: Baldų dizainas – šie pasirinkti įdomūs, funkcionalūs. Taip pat svarbiu akcentu tapo apšvietimas, daug dėmesio skirta medžiagiškumui, dekoro elementams, spalvoms. Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Buto išplanavimas gana sudėtingas: butas turi didelę šlaitinę sieną, tik viename buto taške yra aukštos, daugiau nei 4 metrų aukštį siekiančios lubos – tai vizualiai mažina erdvę. Bute taip pat yra ilgas koridorius, teko pagalvoti, kaip jį išnaudoti. Taip pat reikėjo padirbėti su spalvine gama – kadangi butas yra šiaurinėje pusėje, reikėjo apgalvoti sprendimus, kad namai būtų šviesūs ir jaukūs.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-2020-dalyviai-dizainere-agne-kisieliene-975-1388140?copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.