„Hanner“ verslo centre atidaryta vizualiojo meno galerija

Nuotr. Andrius Grigalaitis

 

Nekilnojamojo turto vystymo kompanijos „Hanner“ valdomame verslo centre Business Stadium North East (BSNE) atverta nauja galerijų erdvė Business Stadium Gallery. Idėja, viename iš verslo centrų atverti profesionalaus vizualaus meno ekspozicinę erdvę, įgyvendinta drauge dirbant su Lietuvos Dailininkų Sąjunga (LDS).

Ši parodinė erdvė verslo centre kurs prielaidas susipažinti su vizualiuoju menu, sužinoti šiuolaikinio meno kūrybos strategijas, emociškai patirti meną ir taip suvokti kūrybiškumo svarbą šiuolaikiniam žmogui.

„Tikiu, kad šios galerijos atidarymas leis dar vienu žingsniu priartinti meną ir verslą. Menininkui ši erdvė svarbi suteikiant galimybę pristatyti savo kūrybos rezultatus, susitikti su meno gerbėjais ir galimais užsakovais“, – teigia „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Naująją galeriją atvėrė nusipelniusi Vilniaus Dailės Akademijos (VDA) docentė ir žinoma grafikė Eglė Vertelkaitė. „Pilnaties“ pavadinimą gavusi paroda apjungs tiek naujus, tiek anksčiau kurtus E. Vertelkaitės kūrinius.

„Iš kosminės tamsos išplėštas gintarinis pilnaties kūnas varo iš proto. Ją perbraukia juoda juostelė ir palaidoja. Gedulas. Tačiau pasąmoninių padarų siautėjimas tik prasideda. Eglė kviečia mus leistis į peršviečiamą girią, kurios šakų ažūre slepiasi mergaitės ir moterys, o dar giliau – baugios kaukėtos būtybės”, – menininkės parodą pristato menotyrininkė Agnė Narušytė.

Per metus Business Stadium North East verslo centre įsikūrusioje galerijoje numatoma pristatyti keturias šiuolaikinio meno kolekcijas, organizuoti menininkų susitikimus su verslininkais, kolekcionieriais, meno rinkos žinovais ir menotyrininkais.

Business Stadium Gallery darbo valandos: I-V: 9-18 val. Adresas Šeimyniškių g. 19B, Vilnius.

Apie Business Stadium North East (BSNE) verslo centrą:

Architekto Remigijaus Bimbos suprojektuotame verslo centre Business Stadium North East jau įsikūrę JAV medicinos technologijų bendrovė „Dexcom“, veikia privatus darželis „Saulės Gojus“, baiginėjami populiarios grožio klinikos „Revu Clinic“ įrengimo darbai.

Prieš mėnesį duris atvėrusiame A+ klasės verslo centre didelis dėmesys skirtas poilsiui ir laisvalaikiui – verslo centro darbuotojai turės puikią galimybę pasimėgauti 200 kv. m. dydžio atvira stogo terasa.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.