„Hanner“ verslo centre atidaryta Arūnės Tornau paroda

Verslo centro Business Stadium North East (BSNE) galerijoje Business Stadium Gallery atidaryta žymios menininkės Arūnės Tornau tapybos paroda „Prieblandos zona“.

„Arūnės Tornau tapyba, kaip ir gamtos ciklai, nenaudoja žmogiško mastelio kartu su jo vertinimais, kilusiais dažniausiai iš asmeninių žmogaus poreikių, jo komforto ar diskomforto pojūčio, kaip ta šlapdriba, kuri mums tokia nepatogi. Menininkės kūryba nesiūlo eliminuoti žmogaus iš bendrojo laiko ir gamtos ciklo, o tik priima jį kaip vieną iš proceso dalyvių, čia vietos randa ištryptas kelias, daiktų šešėliai, o galiausiai – kelio pabaiga, kuri, kaip paprastai, yra naujų reiškinių pradžia“, – parodą pristato ilgą laiką Arūnės Tornau kūrybą sekanti menininkė Aistė Kisarauskaitė.

Arūnės Tornau tapybos paroda „Prieblandos zona“ verslo centro darbuotojus ir svečius džiugins iki kovo 19 dienos.

Business Stadium Gallery darbo valandos: I-V: 9-18 val. Adresas Šeimyniškių g. 19B, Vilnius.

Apie Business Stadium North East (BSNE) verslo centrą:

Architekto Remigijaus Bimbos suprojektuotame verslo centre Business Stadium North East jau įsikūrę JAV medicinos technologijų bendrovė „Dexcom“, veikia privatus darželis „Saulės Gojus“, baiginėjami populiarios grožio klinikos „Revu Clinic“ įrengimo darbai.

A+ klasės verslo centre didelis dėmesys skirtas poilsiui ir laisvalaikiui – verslo centro darbuotojai turi puikią galimybę pasimėgauti 200 kv. m. dydžio atvira stogo terasa.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.