„Hanner“ užbaigė „Žvėryno namų“ 4 – jo etapo statybas, parduota 90 proc. butų

„Hanner“ baigė gyvenamojo kvartalo „Žvėryno namai“ 4 – ojo etapo daugiabučių statybos darbus. Keturiuose daugiabučiuose iš 159 būstų 90 proc. butų jau išpirkta. Tai vienas iš kelių nekilnojamo turto projektų Vilniuje , kuriame būstai išperkami dar iki statybų pabaigos.

„Žvėryno namai“ yra sėkmingo konversijos projekto Vilniuje pavyzdys, kurio metu buvusi saldainių fabriko teritorija paversta patraukliu gyvenamuoju kvartalu. Jo populiarumą tarp naujakurių patvirtina ir pardavimų rezultatai. Uždaroje daugiabučių kvartalo teritorijoje daug dėmesio skirta rekreacinėms erdvėms – įrengti želdynai, fontanas, išsaugoti daugiamečiai medžiai. Kitas išskirtinis šio kvartalo bruožas – natūraliai susiformavusi stipri gyventojų bendruomenė, turinti savas tradicijas, kartu švenčianti šventes“, – sako Arvydas Avulis, UAB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

 

Projekto plėtotojas skaičiuoja, jog iš 159 ketvirtojo plėtros etapo butų penktadalis buvo parduoti visiškai įrengti.

„Jeigu prieš porą metų vienas iš dešimties butų „Hanner“ plėtojamuose daugiabučiuose buvo parduodami visiškai įrengti, tai šiemet šis rodiklis, priklausomai nuo projekto, siekia iki trečdalio visų parduodamų butų“, – sako A. Avulis. Pasak jo, rinkoje visiškai įrengtų butų paklausa auga, todėl ateityje matysime parduodamus ir visiškai įrengtus ištisus daugiabučius.

2014 m. pradėtame plėtoti kvartale jau pastatyti 12 daugiabučių, dar trys bus baigti paskutiniojo penktojo plėtros etapo metu. Kitąmet, iš viso į projektą investavus 32 milijonus eurų, „Žvėryno namų“ kvartalo plėtra bus baigta.

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.