„Hanner“ už 53 mln. Eur pardavė verslo centrą Rygoje

NT projektų vystytoja UAB „Hanner“ už 53 mln. Eur pardavė verslo centrą „Place Eleven“ Rygoje Švedijos investiciniam fondui valdomam „East Capital Real Estate“. Verslo centras yra centrinėje Rygos dalyje, Skanste rajone, jo nuomojamas plotas sudaro apie 16 000 kv. m.

2017 metais pastatytas verslo centras turi vieną aukščiausių BREEAM „Excellent“ sertifikatų.

„Šio verslo centro pardavimas yra vienas iš mūsų strategijos žingsnių, o gautas pinigų srautas bus skirtas investicijoms į NT projektus Centrinėje ir Pietų Europoje“ – sako Arvydas Avulis, UAB „Hanner“ akcininkas ir valdybos pirmininkas.

UAB „Hanner“ šiuo metu vykdo „Hilton“ viešbučio projektą Venecijoje, į kurio statybą numatyta investuoti daugiau kaip 50 mln. Eur, o taip pat investuoja į gyvenamus namus ir vilas Marbėjos regione Ispanijoje.

2021 m. Rygoje UAB „Hanner“ už 131 mln. Eur pardavė biurų kompleksą „Jauna Teika“, tačiau ateityje neatsisako naujų investicijų Latvijos sostinėje

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.