„Hanner“ už 5 milijonus eurų įsigijo žemės sklypą Rumunijoje

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ iš bendrovės „Forte Partners“ įsigijo žemės sklypą Bukarešte, Rumunijoje. Sandoriui, kurio vertė 5 mln. eurų, tarpininkavo konsultacijų bendrovė „Knight Frank“.

Sandoriu taip pat įsigytos 11 tūkst. kvadratinių metrų patalpos – trys saugomais objektais pripažinti pastatai, taip pat daryklos fasado liekanos. Šiuos objektus ketinama restauruoti ir pritaikyti biurams bei gyvenamosios paskirties objektams

„Ieškojome, kaip padidinti mūsų veiklos apimtis Rumunijos rinkoje ir įžengti į naujus segmentus, pirmiausiai galvodami apie biurų rinką. Šis sklypas yra labai dinamiškoje miesto dalyje, todėl turi didelį potencialą. Į šį objektą ketiname investuoti 40 mln. eurų, planuojama pastatyti 20.000 kvadratinių metų biuro patalpų ir 160 butų.“, – teigė AB „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Naujo projekto metu bus atliekami kompleksiški restauracijos ir senovinių pastatų išsaugojimo bei pritaikymo darbai, taip pat iškils ir naujų statinių. Projekto metu bus siekiama išsaugoti likusius pastatus, ir atkurti likusias gamyklos detales.

Bukarešte „Hanner“ šiuo metu baigia statyti gyvenamąjį kvartalą prie Tineretului parko, kurį užbaigus, rinkai iš viso bus pateikti 428 butai. Anksčiau „Hanner“ yra užbaigusi „Carol Park Residence“ ir „CityCenter” projektus Bukarešte.

Naujojo projekto plėtojimą „Hanner“ planuoja pradėti 2016 metų rudenį, išskaidant darbus į kelis etapus.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.