„Hanner“ skelbia architektūros konkursą verslo centrui „Business Stadium North East“

„Hanner“ skelbia architektūros konkursą verslo centrui „Business Stadium North East“

Buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijoje administracinio pastato „Business Stadium North East“ architektūrinė idėja bus renkama „Hanner“ paskelbto atviro konkurso būdu. Norinčiųjų jame dalyvauti paraiškų laukiama iki gegužės 24 dienos.

Konkurso tikslas – atrinkti geriausias architektūrines idėjas šiam pastatui. Naujasis 15,5–16 tūkst. kv. metrų ploto, 7–8 aukštų verslo centras planuojamas šalia Šeimyniškių g., šiaurinėje „Business Stadium“ kvartalo dalyje. Kiekviename jo aukšte numatoma galimybė dalinti biurus skirtingais plotais, pritaikant juos ten įsikursiančių įmonių poreikiams, po pastatu planuojama požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

„Siekiame atrinkti architektų komandą, kuri pasiūlys estetiškai modernius, racionalius ir tvarius sprendimus. Siūlomas pastato projektas turėtų harmoningai įsilieti į esamą teritoriją, atitikti jos plėtros viziją bei patenkinti tiek verslo, tiek miesto lūkesčius“, – apie konkurso svarbą kalba UAB „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis,

Atrenkant geriausią projektą itin daug dėmesio bus skiriama kuriamos aplinkos kokybei, ilgaamžiškumui, vientisai architektūrinei idėjai ir estetikai. Be to, bus vertinamas pastato inovatyvumas bei atitiktis darnaus vystymosi principui. Konkursui pateiktus pasiūlymus vertins komisija, sudaryta iš kvalifikuotų architektų ir „Hanner“ atstovo.

Laimėtojas ir prizininkai bus paskelbti liepos 8 dieną. „Hanner“ inicijuos derybas dėl tolimesnio projektavimo darbų su geriausiai įvertintų darbų autoriais.

Konkurso dalyvių darbai ir vertinimo komisijos sprendimai bus pristatyti visuomenei ir patalpinti internetiniuose tinklapiuose: www.vilnius.lt ir www.hanner.lt/naujienos.  Visuomenė galės pateikti savo pastabas ir pasiūlymus elektroninio pašto adresu: bsnekonkursas@hanner.lt

Šiuo metu šioje Rinktinės ir Šeimyniškių gatvių ribojamoje teritorijoje, kur ir iškils „Business Stadium North East“, jau yra pastatytas verslo centras „Business Stadium West“ ir viešbutis „Courtyard by Marriott“, šalia jų baigiama įrengti viešoji erdvė pėsčiųjų promenada, kurios projektą parengė architektų studija „Martha Schwartz Partnership“, Taip pat šalia yra statomas verslo centras „Business Stadium North“ ir  plėtojamas gyvenamųjų namų kvartalas „Centro Rezidencija“.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.