HANNER Rumunijoje investuoja 130 mln. litų

Plėtodama veiklą Rumunijoje AB „Hanner“ investuos beveik 130 mln. litų (37 mln. eurų) į gyvenamųjų namų kompleksą „The Park“ sostinėje Bukarešte. Iš viso projekte numatyti 4 pastatai su 460 butų. Gyvenamųjų namų komplekso statybas planuojama užbaigti 2017 m.

„The Park“ 2013-2014 m. jau investuota daugiau kaip 10 mln. litų – pirmojo etapo metu pastatytas 1 daugiabutis su 69 butais. Šiuo metu pradedamos kitų 3 daugiabučių po 130 butų statybos, iš viso numatyti trys etapai – kasmet, pradedant 2015 m., turėtų būti užbaigta po vieną iš pastatų.

„Bukarešte gyvena apie 2 mln. gyventojų, išanalizavę rinką matome, kad gyvenamųjų namų sektoriuje yra nišų, kuriose galima tikėtis sėkmės. Statome namus, kurių energinis efektyvumas yra kur kas didesnis nei konkurentų, taip pat naudojame geresnės kokybės medžiagas, taikome protingų namų sistemas ir sukuriame aukštesnę gyvenimo kokybę“, – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Pradėjus pirmojo namo butų pardavimus, prognozės pasitvirtino – per trumpą laiką parduota daugiau kaip 30 proc. butų. „The Park“ yra jau trečias projektas kurį „Hanner“ plėtoja Rumunijoje, 2007 m. buvo baigtas „City Center Residence“ projektas, o 2009 m. – „Carol Park Residence“.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.