„Hanner“ pripažinta geriausia nekilnojamojo turto vystymo kompanija Lietuvoje trečius metus iš eilės

Kasmetinės finansų žurnalo „Euromoney“ nekilnojamojo turto ir finansinių institucijų ekspertų apklausos duomenimis, „Hanner“ buvo pripažinta geriausia 2016 metų nekilnojamojo turto vystymo kompanija Lietuvoje. Pirmąją vietą šioje kategorijoje „Hanner“ taip pat užėmė ir 2014 bei 2015 metais.

„Euromoney“ vertinimu, 2016 metais, „Hanner“ taip pat buvo pripažinta geriausia nekilnojamojo turto vystymo kompanija ir Latvijoje. Šį apdovanojimą Latvijoje „Hanner“ pelnė antrus metus iš eilės.

„Euromoney“ šiemet dvyliktą kartą apklausė nekilnojamojo turto ekspertus, vystytojus, investicinių fondų valdytojus, bankų ir verslo atstovus. Kiekvienos šalies ekspertai turėjo įvertinti, kurios kompanijos, jų nuomone, buvo geriausios nekilnojamojo turto produktų ir paslaugų tiekėjos jų šalyje per paskutinius 12 mėnesių.

„Mūsų kompanijos darbuotojai savo pastangomis ir profesionalumu kasdien kuria kokybiškus būstus ir biurus, todėl malonu gauti veiklos įvertinimą iš tokio solidaus žurnalo kaip „Euromoney“. Toks įvertinimas taip pat įpareigoja ir toliau siekti pačios aukščiausios kokybės mūsų ateities projektuose.“ – kalbėjo „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

2016 metų „Hanner“ pasiekimai Lietuvoje ir Latvijoje taip pat buvo įvertinti kitose „Euromoney“ apklausos kategorijose:
• 1 vieta mišrios paskirties pastatų kategorijoje Lietuvoje;
• 1 vieta gyvenamųjų pastatų kategorijoje Latvijoje
• 1 vieta mišrios paskirties pastatų kategorijoje Latvijoje;
• 1 vieta biurų-verslo pastatų kategorijoje Latvijoje;
• 2 vieta gyvenamųjų pastatų kategorijoje Lietuvoje;

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.