HANNER pripažinta geriausia nekilnojamo turto vystytoja Lietuvoje

Europoje ir pasaulyje autoritetingas finansų ir rinkų analizės žurnalas „Euromoney“ akcinę bendrovę „Hanner“ įvertino geriausia 2014 m. nekilnojamo turto vystytoja Lietuvoje bei geriausia biurų plėtros bendrove Latvijoje.

„Tarptautinio finansų žurnalo „Euromoney“ įvertinimas patvirtina, kad dirbame atitikdami aukščiausius standartus, kurie yra vertinami tarptautinėse nekilnojamojo turto rinkose“ – teigia „Hanner“ valdybos pirmininkas A. Avulis.

Kiekvienais metais „Euromoney“ nugalėtojai renkami atsižvelgiant į nekilnojamojo turto plėtros įmonių, komercinių ir investicinių bankų, investicinių valdymo įmonių ir investuotojų pateiktas nuomones ir suskaičiavus jų balsus.

Londone leidžiamas žurnalas tarptautinius apdovanojimus skyrė dešimti metai iš eilės. Akcinė bendrovė “Hanner” kasmetiniuose apdovanojimuose įvertinta ne pirmą kartą – anksčiau apdovanojimus yra pelniusi kaip geriausia biurų plėtros bendrovė Lietuvoje, geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Latvijoje, geriausia gyvenamojo būsto plėtros bendrovė Latvijoje ir kt. nominacijose.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.