Hanner“ pradėjo verslo centro Rygoje statybas, investuos 18 milijonų eurų

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ pradėjo 16.000 m2 A klasės verslo centro Rygoje statybas. 16 aukštų pastatas atitiks BREEAM standartą, į verslo centro statybas „Jauna Teika“ kvartale bus investuota 18 milijonų eurų.

 

AB „Hanner“ valdybos pirmininko Arvydo Avulio teigimu, sprendimą statyti verslo centrą Rygoje paskatino rinkoje susiformavusi paklausa biurų patalpoms „Jauna Teika“ kvartale.

 

„Į kvartalo plėtrą jau investavome 64 milijonus eurų, o ši teritorija virto moderniu gyvenamuoju ir verslo rajonu – praktiškai visas biurų plotas čia yra išnuomotas. Siekiame šį kvartalą paversti patogiausia vieta verslui”, – kalbėjo Arvydas Avulis, AB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

 

Jauna Teika“ kvartalas yra plėtojamas 6,7 ha ploto sklype. Iki šiol kvartale jau buvo pastatyti 436 butai ir 18.600 kvadratinių metrų biuro patalpų. 2020 metais, užbaigus kvartalą jame bus sukurta daugiau nei 50.000 kvadratinių metrų biuro patalpų ir daugiau nei 800 butų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.