„Hanner“ pradeda projekto „City Yard“ statybas ir pardavimus

 

„Hanner“ pradeda daugiabučių projekto „City Yard“, esančio Kareivių g. 2D, statybas ir pardavimus. Gyvenvietė bus kuriama vienu etapu, o pirkėjams bus pasiūlyti 189 būstai.

Būsimi naujakuriai pagal poreikį galės išsirinkti nuo 26 kv. m. iki 63 kv. m. dydžio 1-3 kambarių būstus su balkonais arba terasomis pirmuose aukštuose. „City Yard“ projektas įsikurs perspektyvioje bei atsinaujinančioje miesto dalyje, todėl tai patraukli vieta gyvenimui ar investicijai.

Dar vienas šio projekto privalumas čia pat sutinkamos poilsio galimybės gamtoje. Tik išėjus pro namų duris naujakurių lauks specialiai įrengtos laisvalaikio erdvės: išpuoselėti pėsčiųjų takai kvies vakaro pasivaikščiojimams, želdinių ir medžių alėja su suoliukais kvies mėgautis geros knygos kompanija medžių paunksmėje, o stalo tenisas ir vaikų žaidimo įrenginiai skirtingoms amžiaus grupėms leis mėgautis aktyviu laisvalaikiu.

Gyventojų patogumui po namais bus įrengtos požeminės stovėjimo aikštelės ir sandėliukai, o teritorija su žaidimų aikštele bus aptverta ir rakinama, todėl „City Yard“ bendruomenė galės džiaugtis saugumu ir privatumu.

„CITY  YARD“ – MIESTO PULSAS, GAMTOS APSUPTYJE.

Daugiau informacijos apie projektą: ČIA

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.