„Hanner“ pradeda naują butų projektą Vilniaus senamiestyje

Bendrovė kvartalą plėtos šalia sostinės Pylimo gatvės. „Renesanso“ projekte planuojama įrengti 7 unikalius mažaaukštės statybos namus adresu Sodų g. 6. „Hanner“ šį projektą vystys kartu su jau iki šiol šį projektą plėtojusia bendrove „Releven“.

„Renesanso“ projektas – unikalus ne tik mūsų projektų portfelyje, bet ir visame Vilniuje. Šiuo metu kvartale sparčiai kuriasi nauji verslai, restoranai, barai, vyksta daugybė renginių, užtikrintas geras susisiekimas su kitais miestais. Matydami didelį šio kvartalo potencialą, esame tikri, kad projektas dar labiau prisidės prie aplinkinio rajono virsmo į kultūros ir miesto gyvenimo centrą, o gyventojams bus sukurtos ypač patrauklios sąlygos“, – teigia Arvydas Avulis, „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Uždaroje gyvenvietėje numatyta įrengti 145 butus, kurių plotas nuo 20 iki 132 kv. m. ir 4 komercines patalpas. Gyventojų patogumui bus įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kavinė, vaikų žaidimų aikštelė. Senamiesčio seniūnijoje esančio projekto butų kaina prasideda nuo 2 465 Eur / kv. m.

Projektą ketinama įgyvendinti vienu etapu. Statybos leidimas jam jau išduotas, šiuo metu pirkėjai kviečiami registruotis ir pirmieji išsirinkti butus.

Be šio projekto, „Hanner“ sostinėje plėtoja gyvenamuosius projektus „Centro rezidencija“, „Paparčių namai“, „Pilies apartamentai“, taip pat Rinktinės gatvėje vysto verslo kompleksą „Business Stadium“.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.