„Hanner“ pasiūlys dar 169 butus „Žvėryno namuose“

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ gavo statybos leidimą ir „Žvėryno namų“ gyvenvietėje pradeda ketvirtojo etapo statybas. Plėtros metu bus statomi keturi 4-6 aukštų gyvenamosios paskirties namai. Ketvirtojo etapo metu bus pastatyti 169 butai, kurių bendras plotas sieks 8621 kvadratinį metrą. Statybas numatoma baigti 2017 m. trečiąjį ketvirtį.

„Žvėryno populiarumas pirkėjų tarpe yra labai didelis, gyventojai šį projektą vertina dėl patogios jo lokacijos, gamtos ir aptvertos teritorijos, kuri suteikia daugiau saugumo ir privatumo. Todėl tęsiame šio projekto plėtrą ir jau pradėjome ketvirtojo etapo pardavimus“, – teigė Arvydas Avulis, AB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Pasak A. Avulio, „Žvėryno namų“ populiarumą patvirtina 2016 metų pardavimų rezultatai – ką tik baigtame trečiajame etape jau parduota daugiau nei 80 proc. butų, o pagal pirmojo šių metų pusmečio pardavimų rezultatus „Žvėryno namų“ projektas buvo perkamiausias projektas Vilniuje. Šią savaitę pradėti ir ketvirtojo etapo butų pardavimai – butų kaina svyruoja nuo 1700 iki 2131 EUR/m2. „Žvėryno namų“ kvartalas kuriamas nuo 2013 metų, 8 šešiaukščiuose namuose jau pastatyti 407 butai. Paskutinis, penktasis projekto etapas bus pradėtas statyti 2017 metais, statybų pabaiga numatoma 2018 metais.

„Hanner“ 3,3 ha sklypą Žvėryne, buvusioje „Vilniaus pergalės“ saldainių fabriko teritorijoje, įsigijo 2013 m. birželio mėnesį už 7,8 mln. eurų. Investicijos į visą projektą, planuojama, sudarys apie 30 mln. eurų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.