„Hanner“ pasirašė 5,6 mln. eurų vertės sutartis „Business Stadium Central“ inžineriniams rangos darbams

Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.

 

Business Stadium Central

 

„Bendradarbiauti statant moderniausią verslo centrą Lietuvoje renkamės patikimus partnerius, su kuriais jau esame dirbę anksčiau, ir kurie gali užtikrinti aukščiausią darbų kokybę bei terminų laikymąsi“, – sako „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Didžiausios vertės sutartis sudaryta su šešiolikos metų patirtį turinčia įmone „Aktinis“ – 2,8 mln. eurų. Ji bus atsakinga už verslo centro vandentiekio ir nuotekų tinklų bei vėdinimo sistemų įrengimą. Darbus bendrovė jau pradėjo, juos baigti planuojama iki 2025 m. pradžios.

Naujasis verslo centras bus A++ energinės klasės ir atitiks žaliųjų pastatų standartus, taip pat jį planuojama sertifikuoti pagal tarptautinę pastatų tvarumo sistemą BREEAM. Todėl renkantis rangovus, „Hanner“ didelį dėmesį skiria tvarumo aspektams. Pavyzdžiui, įmonės „Aktinis“ montuojama vėdinimo sistema palaikys nepriekaištingą oro kokybę, užtikrindama sveiką aplinką darbuotojams ir tausodama elektros energiją.

Verslo centro „Business Stadium Central“ statybos darbai yra įpusėję. Jau baigti B korpuso konstruktyvo darbai, taip pat pastatyti 7 iš 9 A korpuso aukštų, įrengtos atriumo konstrukcijos ir sumontuotas tiltas, jungiantis abu pastatus. Šiuo metu atliekami fasado montavimo, monolitinių konstrukcijų įrengimo, vidaus inžinerinių tinklų montavimo darbai.

Vieno žymiausių pasaulyje architektų biuro „Zaha Hadid Architects“ suprojektuotą verslo centrą sudarys du korpusai – 8 ir 9 aukštų pastatai, penktame aukšte sujungti tiltu. Kiekvieno biuro nuomininkai turės terasas arba balkonus, o viršutiniuose pastato aukštuose bus įrengtas sporto ir sveikatingumo kompleksas.

Verslo centro statybų pabaiga numatoma 2025 m. II ketv., investicijos į projektą sieks 60 mln. eurų.

„Business Stadium Central“ bus sostinės centre įsikūrusio verslo kvartalo „Business Stadium“ centrinis pastatas. Šiame kvartale „Hanner“ jau yra išvysčiusi tris verslo centrus – „Business Stadium West“, „Business Stadium North“ ir „Business Stadium North East“, taip pat – „Courtyard by Marriott“ viešbutį.

Business Stadium West | Norbert Tukaj nuotrauka

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.