HANNER padės Jums išsirinkti būstą – susitikime „Būsto mugėje“

Rugsėjo 12 d., šeštadienį, „Hanner“ dalyvaus LNTPA organizuojamoje „Būsto mugėje“. „Hanner“ stende Jūsų lauks geriausi mūsų kompanijos profesionalai, pasirengę atsakyti į visus Jūsų klausimus apie kokybišką būstą Žvėryno ir Ozo namuose.

„Hanner“ visada siekia suteikti savo klientams kuo daugiau naudos, todėl 13 valandą 30 minučių kviečiame paklausyti „Hanner“ projektų vadovo Giedriaus Bernoto, kuris supažindins su unikalia Lietuvos rinkos naujove – būsto nuoma su išsipirkimu. Šiuo metu ši paslauga taikoma Ozo namuose ir yra ypatingai aktuali jaunoms šeimoms. Būsto nuomos su išsipirkimu dėka, išsirinktą ir pagal jūsų poreikius įrengtą naujos statybos būstą galima nuomotis. Tokiu būdu 15 procentų pradinį įnašą sukaupsite tiesiog mokant nuomos įmokas.

Ieškantiems patogaus gyvenimo miesto centre „Hanner“ siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį ir kviečia susipažinti su Žvėryno namais, esančiais žaliausioje centrinėje Vilniaus miesto dalyje. Žvėryno namų gyventojai jau šiandien mėgaujasi išvystyta infrastruktūra: puikiu susisiekimu nuosavu ir viešuoju transportu, aktyviu laisvalaikiu prie Neries, ar naudojantis šalia nusidriekusiais dviračių takais. Žvėryno namų kiemai yra uždari, saugūs ir be automobilių. Šiame kvartale gyvenantys vaikai keliauja į netoliese veikiančias mokyklas ir darželius. Laisvalaikiu vaikai žaidžia įrengtose žaidimų aikštelėse, taip pat įrengsime ir fontaną. Siekdami padėti gyventojams greičiau, pigiau, ir be rūpesčių įsikurti Žvėryno namuose „Hanner“ dizaineriai pirkėjams siūlo patrauklius pilnos apdailos pasiūlymus. „Hanner“ profesionalai lauks jūsų kompanijos stende ir padės išsirinkti Žvėryno namų būstą gyvenimui miesto centre.

„Būsto mugė“ vyks Radisson BLU viešbutyje, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje. Iki susitikimo!

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.