HANNER naujoves pristatys parodoje „Supernamai 2015“

Š. m. balandžio 15-18 d. Siemens arenoje (Ozo g. 14, Vilnius) vyksiančioje parodoje „Supernamai 2015“ dalyvaus ir „Hanner“ specialistai. Jaukiai įrengtame stende lankytojai galės ne tik susipažinti su statomais projektais bei moderniais sprendimais namams, bet ir dalyvauti žaidime, kurio pagrindinis prizas – atostogos šiltuose kraštuose.

Lankytojus „Hanner“ stende taip pat konsultuos ir „DNB banko“, telekomunikacijų bendrovės „TEO“ bei apdailos specialistų „Iris“ atstovai. Jie suteiks visą reikalingą informaciją pačiais aktualiausias klausimais naujakuriams: buto įsigijimas bei finansų planavimas, išmaniosios technologijos namams, interjero įrengimas bei apdaila.

„Hanner“ stende naudos sau atras visi – tiek svarstantys apie nuosavą butą moderniuose projektuose „Bajorų kalvos“, „Ozo namai“, „Verkių slėnis“ ir „Žvėryno namai“, tiek norintys sužinoti apie naujausias kokybiško būsto tendencijas. Kviečiame apsilankyti bei sužinoti visą svarbiausią informaciją iš pirmų lupų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.