„Hanner“ Naujamiestyje pasiūlys dar 120 butų

Investicijų į nekilnojamojo turto projektus bendrovė „Hanner“ gavo leidimą trečiajam Vilniaus Naujamiesčio kvartalo „B23“ plėtros etapui. Užbaigiant kvartalą čia bus pastatyti trys 6 – 7 aukštų daugiabučiai, rinkai pasiūlyta 120 naujų butų nuo 30 iki 83 kv. m ploto. Į trečiojo, paskutinio kvartalo plėtros etapą bendrovė investuoja 7 mln. eurų, statybas numatoma baigti 2019 m. pirmąjį ketvirtį.

Dviejuose „B23“ kvartalo namuose jau gyvena naujakuriai, o šiuo metu statomuose antrojo etapo namuose parduota 70% butų. Šiandien startuoja ir trečiojo plėtros etapo butų pardavimai. Iš viso, baigus „B23“ projekto plėtrą, 1,7 ha sklype tarp Smolensko ir Birželio 23-osios gatvių stovės 8 daugiabučiai.

„Naujamiestis, kuriame plėtojamas „B23“ projektas, yra vienas populiariausių mikrorajonų Vilniuje. Jis naujakurius traukia dėl to, kad yra arti miesto centro, kitų kasdieniam gyvenimui reikalingų objektų. Uždara kvartalo teritorija su poilsio zonomis, fontanu, vaikų žaidimo aikštelėmis sukuria patogią vietą gyventi mieste“, – sako Arvydas Avulis, UAB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Paskutiniajame „B23“ etape butų kvadratinio metro kainos prasideda nuo 1582 eurų, o pigiausiai butą galima įsigyti už 58,4 tūkst. eurų. Jau šį pavasarį kvartale bus įrengtos bendruomeninės poilsio zonos – fontanas, vaikų žaidimo aikštelės. Iš viso į „B23“ projektą nuo 2016 m. UAB „Hanner“ investavo 25mln. eurų.

2018 m. UAB „Hanner“ į gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto projektus planuoja investuoti 24 mln. eurų. Be „B23“, šiemet bus plėtojami kiti bendrovės projektai: „Žvėryno namai“, „Centro rezidencija“. Be to, investavus 7 mln. eurų Vilniuje bus pradėtos naujų projektų statybos Utenos ir Algirdo gatvėse.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.