„Hanner“ Latvijoje uždirbtus 50 mln. eurų investuos Lietuvoje

Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.

„Projektų Lietuvoje vystymas išlieka prioritetine mūsų veiklos kryptimi. Grąžiname Latvijoje uždirbtą kapitalą į mūsų šalį, jį reinvestuosime į įmonės vystomus gyvenamųjų namų ir biurų projektus“, – sako „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Pasak jo, Lietuvoje bus investuojamas kapitalas, gautas Rygoje sėkmingai pardavus verslo centrą „Place Eleven“.

Šiuo metu „Hanner“ daugiausiai investicijų skiria „Zaha Hadid architects“ biuro suprojektuoto verslo centro „Business Stadium Central“ statyboms. Taip pat įmonė investuoja į gyvenamojo būsto projektus „Karoliniškių Namai“, „Hill City“, „Šnipiškių Solo“, „City Yard“, „Live Up“.

„Hanner“ 2024 m. iš viso planuoja investuoti 114 mln. eurų, iš jų 50 mln. eurų bus skiriama Vilniaus gyvenamojo ir komercinio NT plėtrai bei kitiems projektams Lietuvoje.

Reorganizuodama už Lietuvos ribų veikiančių bendrovių valdymą, „Hanner“ siekia išgryninti veiklas ir sukurti optimalią „Hanner“ grupės kapitalo struktūrą.

 

Hill City projektas Žirmūnuose

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.