Hanner investuos 200 mln. eurų į apleisto „Žalgirio“ stadiono teritoriją

AB „Hanner“ už daugiau nei 40 mln. eurų iš Šiaulių banko įsigijo 8 ha „Žalgirio“ stadiono teritoriją ir ją prikels naujam gyvenimui.

Sklypo teritoriją planuojama plėtoti keliais etapais.

Didžiojoje dalyje numatyti komercinės paskirties pastatai – juose įsikurs viešbučiai, biurai, kavinės, restoranai bei prekybos paslaugas teikiančios bendrovės. Tikimasi, jog, bendradarbiaujant su Vyriausybe, pavyks sukurti vieną bendrą infrastruktūrą kartu su Vyriausybės planuojamu atnaujinti Kongresų centru. Kitoje, mažesnėje teritorijos dalyje, iškils modernūs gyvenamieji namai.

„Darbus pradėsime nuo gyvenamųjų namų statybos, kurie iškils arčiau Neries upės. Tikimės, kad namų statybas pavyks pradėti jau šiais metais, o biurų ir administravimo pastatų statybos pradžią planuojame kitais metais“, – sakė AB „Hanner“ vadovas A. Avulis.

Bendros AB „Hanner” investicijos į šį projektą sieks 200 mln. eurų. Tai bus vienas iš didžiausių projektų bendrovės gyvavimo istorijoje.

Apie Hanner:

AB „Hanner“ įkurta 1995 metais, jos pagrindinė veikla – investicijos į nekilnojamojo turto projektų plėtrą. Kompanija vykdo veiklą Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Rumunijoje, Rusijoje.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.