Hanner investicijos 2014 metais – 100 mln. Lt

AB „Hanner“ šiemet Lietuvoje investuos 66 mln. litų – 40 proc. daugiau nei pernai, kai investicijos siekė 47 mln. litų. Užsienio šalyse – Rusijoje, Rumunijoje, Latvijoje – „Hanner“ grupė 2014 m. yra numačiusi investuoti dar 34 mln. litų.

Rusijoje planuojama įgyvendinti logistikos parko projektą, Rumunijoje – plėtoti gyvenamųjų namų kvartalą, o Latvijoje – gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatų kompleksą. Lietuvoje ir toliau daugiausiai dėmesio bus skiriama gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto vystymui.

„Šiais metais šalies nekilnojamojo turto rinka turėtų būti aktyvi, bet tuo pačiu ir stabili, be drastiškų pokyčių. Tikimės, jog nuoseklus atsigavimas pateisins lūkesčius rezultatams. Nusprendėme didinti investicijas, vystyti naujus projektus, o pagrindiniu mūsų tikslu išlaikyti kokybiško ir energiškai efektyvaus būsto plėtojimą“, – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Lietuvoje 2014 m. planuojama užbaigti „Bajorų kalvų“ gyvenvietės VI etapą ir tęsti VIII etapo statybos darbus bei butų pardavimus. Iki metų pabaigos turėtų būti įgyvendintas „Žvėryno namų“ I etapas bei butų ir komercinių patalpų projektas M. K. Čiurlionio gatvėje, taip pat numatyta tęsti „Žvėryno namų“ II etapą.

Pasak A. Avulio, augančias investicijas sąlygoja pozityvesnės pirkėjų nuotaikos ir dėl to Lietuvoje didėjanti būstų paklausa – 2013 m. ji pasiekė aukščiausią lygį po krizės, taigi, tikėtina, jog ir 2014 m. paklausos lygis išliks panašus arba dar šiek tiek didės. Tačiau, lyginant su ankstesniais metais, fiksuojamas ir reikšmingas pasiūlos augimas, kuris nekilnojamojo turto rinkoje išlaiko balansą.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.