„Hanner“ gyvenamasis namas Latvijoje gavo nacionalinį statybų apdovanojimą

„Hanner“ Rygoje, Latvijoje plėtojamo gyvenamųjų namų projekto „Jauna teika“ daugiabutis įvertintas nacionaliniuose „Latvijos statybų apdovanojimuose“. Namas užėmė trečiąją vietą naujų gyvenamųjų statinių kategorijoje. Iš viso nacionaliniuose apdovanojimuose plėtotojai ir statybų kompanijos varžėsi dešimtyje kategorijų nuo visuomeninės paskirties pastatų, viešųjų erdvių iki medinių pastatų ar inžinerinių sistemų rekonstrukcijų.

„Jauna teika“ projekto namas įvertintas dėl statybų kokybės, inovatyvių statybų metu taikytų technologijų, sprendinių užtikrinančių butų mikroklimatą, architektūrinės pastato vertės, energinio efektyvumo ir kt.

Reitinguojant pretendentus, papildomai vertinta gyventojų nuomonė apie gyvenimo „Jauna teika“ daugiabutyje kokybę, mikroklimatą ir dizainą.

Iš viso „Latvijos statybų apdovanojimams“ buvo pateikta 114 paraiškų. Didžiuosius „Latvijos statybų apdovanojimų“ prizus atsiėmė „VEF Kultūros rūmai“ ir renovuotas Rygos „Grand Hotel Kempinski“ viešbutis.

„Hanner“ daugiafunkcį „Jauna teika“ kvartalą Rygoje, Latvijoje, plėtoja nuo 2007 m. Šiuo metu gyvenamuosiuose namuose yra įsikūrę 500 šeimų, verslo centruose dirba daugiau nei 2000 darbuotojų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.