,,Hanner” gavo statybos leidimą ir pradėjo vieno didžiausių šių metų projektų – ,,Hill City” pardavimus

Kalvarijų g. 141 iškilsiančiame 4 korpusų komplekse iš viso suprojektuota beveik 400 butų. Pirmi rinkai pristatyti 4 bei 7 aukštų A ir B namai, kuriuose pasiūlyti 154 būstai. Šie namai išsidėstę palei ramią vidinę kvartalo gatvę, o C ir D korpusai iškils arčiau Kalvarijų g.

Siūloma rinktis iš 1-3 kambarių (su galimybe sujungti) būstus, 20.48 – 59.40 kv. m, ploto, kurių kiekvienas turės erdvias terasas pirmame ir paskutiniame aukštuose (11-22 kv. m) arba balkonus 2-6 aukštuose (4.79 – 22 kv. m). Butai išsiskirs patogiu išplanavimu, dideliais langais bei galimybe didesniuose nei 45 kv. m. ploto būstuose įsirengti individualią rekuperacinę vėdinimo sistemą.

Projekto energinė klasė: A.

Būstų kainos projekte nuo 2547 Eur / kv. m., (vid. 2800 Eur / kv. m.) arba 56 300 – 170 250 Eur. Pasirašant preliminariąją sutartį avansinis įmokos dydis siekia 5000 Eur, su galimybe išskaidyti likusią pradinio įnašo sumą iki statybų pabaigos.

Kalbant apie gerbūvį, projektuojant namus siekta išlaikyti didelius atstumus tarp namų (jie siekia iki 48 metrų), todėl suformuotas erdvus vidinis kiemas, kuriame bus įrengtos vaikų žaidimų ir aktyvaus poilsio aikštelės, suoliukai bei kiemo apšvietimas. Vidinis kiemas bus uždaras ir skirtas tik namo gyventojams bei jų svečiams.

Automobilių parkavimas numatytas požeminėje aikštelėje, kur iš viso bus įrengtos 223 parkavimo vietos, taip pat 62 dviračių saugyklos bei sandėliukai. Patekimas į projektą numatomas įvažiuojant nuo Kareivių, Kalvarijų arba Žvalgų g. Šalia komplekso bus įrengtos antžeminės parkavimo vietos gyventojams ir aptarnaujančiam transportui, pėsčiųjų ir dviračių takus bei mini skveras, kuris ribosis tiek su Hill City projektu, tiek su šalia statomu kitu ,,Hanner” projektu – ,,City Yard”.

Projekto lokacija išsiskirs savo vieta ant šlaito su vaizdu į Ozo parką ir Žirmūnus, dideliu pramogų ir aktyvaus laisvalaikio vietų skaičiumi šalia bei patogiu susisiekimu su kitais miesto rajonais.

Projekto architektai: ,,Eventus Pro”.

Statybų pradžia numatoma 2022 I ketv., preliminari pabaiga 2024 II ketv., į projekto vystymą numatoma investuoti apie 30 mln. Eur.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.