„Hanner“ butų pardavimai I ketvirtį augo 4 kartus

AB „Hanner“ per pirmuosius tris šių metų mėnesius pardavė 117 butų. Lyginant su atitinkamu laikotarpiu 2013 metais, pardavimai augo net 4 kartus.

„Kelis kartus gerėjusius rezultatus lėmė padidėjęs pirkėjų aktyvumas ir tai, kad mūsų įmonės butų pasiūla šiemet yra kur kas didesnė nei praėjusiais metais“, – teigia AB „Hanner“ pardavimų vadovė Gintarė Avulytė.

Aktyviausiai gyventojai šiemet domėjosi ekonominės klasės būstais „Bajorų kalvų“ gyvenvietėje, kurioje per I ketvirtį parduota 80 butų. Vidutinės klasės butais gyvenvietėje „Žvėryno namai“, kurie statomi centrinėje Vilniaus miesto dalyje, susidomėjimas taip pat buvo gana aukštas – čia parduoti 33 butai. Prabangaus segmento būstų „Verkių slėnio“ gyvenvietėje per šį laikotarpį parduoti 4 butai. Vidutinės I ketvirčio pardavimų kainos pasiskirstė sekančiai : „Bajorų kalvų“ gyvenvietėje – 4637 Lt/kv. m., “Žvėryno namuose“ – 6491 Lt/kv. m., o “Verkių slėnio“ gyvenvietėje – 7271 Lt/kv. m.

G. Avulytė pastebi įsitvirtinančią naują tendenciją – būsto pirkėjai labiausiai domisi naujais projektais arba butais, kurie tik pradedami statyti ir pradedami pardavinėti: „Jei anksčiau, po krizės, žmonės buvo labiau linkę sulaukti statybų pabaigos ir tik tuomet pirkti, dabar grįžta tendencija pirkti tuomet, kai yra didžiausias pasirinkimas – tik paskelbus pardavimų pradžią.“

„Bajorų kalvų“ gyvenvietės 8-ojo etapo butų pardavimai buvo pradėti šių metų pradžioje, o jau dabar kai kuriuose iš namų parduota 50 proc. butų, nors statybų pabaiga planuojama tik metų pabaigoje. Projekte „Žvėryno namai“ jau parduota 60 proc. butų. A energinės klasės butai dar paklausesni – šiuo metu baigiamuose statyti dviejuose namuose parduota 90 proc. butų.

Šiais metais per likusius mėnesius „Hanner“ rinkoje pasiūlys apie 500 naujų butų. Planuojama užbaigti „Bajorų kalvų“ gyvenvietės bei „Žvėryno namų“ I etapo statybas ir pradėti „Žvėryno namų“ II etapo statybos darbus. Taip pat planuojamas naujas daugiabučių kompleksas „Ozo namai“ netoli Vilniaus centrinės dalies.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.