„Hanner“ antrus metus iš eilės pripažinta geriausia nekilnojamojo turto vystymo kompanija Lietuvoje

Kasmetinės finansų žurnalo „Euromoney“ nekilnojamojo turto ir finansinių institucijų ekspertų apklausos duomenimis, „Hanner“ buvo pripažinta geriausia 2015 metų nekilnojamojo turto vystymo kompanija Lietuvoje. Pirmąją vietą šioje kategorijoje „Hanner“ taip pat užėmė ir 2014 metais.

„Euromoney“ vertinimu, 2015 metais „Hanner“ taip pat buvo pripažinta geriausia nekilnojamojo turto vystymo kompanija ir Latvijoje.

„Euromoney“ šiemet jau vienuoliktą kartą apklausė nekilnojamojo turto ekspertus, vystytojus, investicinių fondų valdytojus, bankų ir verslo atstovus. Kiekvienos šalies ekspertai turėjo įvertinti, kurios kompanijos, jų nuomone, buvo geriausios nekilnojamojo turto produktų ir paslaugų tiekėjos jų šalyje per paskutinius 12 mėnesių.

„Malonu, kad mūsų kompanijos darbuotojų profesionalumas  ir pastangos, kuriant kokybiškus būstus ir biurus, yra įvertinamos tokio solidaus žurnalo kaip „Euromoney“. Tuo pat metu, šis įvertinimas įpareigoja ir toliau siekti pačios aukščiausios kokybės mūsų ateities projektuose.“ – kalbėjo „Hanner“ Valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

2015 metų „Hanner“ pasiekimai Lietuvoje, Latvijoje ir Rumunijoje taip pat buvo įvertinti kitose „Euromoney“ apklausos kategorijose:

  • 1 vieta mišrios paskirties pastatų kategorijoje Lietuvoje;
  • 1 vieta mišrios paskirties pastatų kategorijoje Latvijoje;
  • 1 vieta biurų-verslo pastatų kategorijoje Latvijoje;
  • 2 vieta gyvenamųjų pastatų kategorijoje Lietuvoje;
  • 2 vieta biurų-verslo pastatų kategorijoje Lietuvoje;
  • 2 vieta gyvenamųjų pastatų kategorijoje Rumunijoje.
Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.