„Hanner“ 2021 metais skaičiavo rekordinius butų pardavimus Vilniuje2021-iais parduota 35 proc. daugiau butų

2021 metais „Hanner“ Vilniuje pardavė 625 butus, o tai yra 35 proc. daugiau nei 2020 metais, kai buvo pasirašyta 460 preliminarių pirkimo-pardavimo sutarčių. Praeitų metų butų pardavimai buvo didžiausi per visą kompanijos 26 metų veiklos istoriją. Su klientais praėjusiais metais taip pat buvo sudarytos 646 notarinės pirkimo-pardavimo sutartys. Lyginant su 2020 metais įmonės sudarytų sandorių vertė augo 33 proc. ir siekė 68 milijonus eurų.

Populiariausias „Hanner“ projektas pagal pardavimų apimtis praėjusiais metais buvo „Verkių sodas“. Jame parduoti 246 butai, kurių vidutinė kaina siekė 2 353 eur/kv. m. Pirkėjų itin pamėgtas „Verkių“ sodas“ taip pat tapo populiariausiu gyvenamųjų namų projektu Vilniuje.

Pirkėjai aktyviai domėjosi ir kitais „Hanner“ projektais – „Ozo gama“ – parduoti 169 būstai, vidutinė kaina – 2 170 eur/kv. m., „Renesanso“ – parduoti 68 būstai, vidutinė kaina – 3 242 eur/kv. m., „Karoliniškių namai“ – parduoti 68 būstai, vidutinė kaina – 2 235 eur/kv. m. ir „City Yard“ – parduoti 32 būstai, vidutinė kaina – 2 447 eur/kv. m.

„Būsto pirkėjai parodė didelį pasitikėjimą „Hanner“ kompanija, dėl to esame jiems labai dėkingi . Vilniaus būsto rinka 2021 metais buvo labai aktyvi ir mums tiesiog pavyko pasinaudoti šiuo pakilimu, kitaip tariant pavyko „pagauti bangą“ ir nuplaukti šiek tiek toliau“, – sako Arvydas Avulis „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Nuomojamų patalpų plotas viršijo 174 tūkst. kv. m.

2021 metais augo „Hanner“ įmonės nuomojamų biurų patalpų plotas, kuris Lietuvos ir Latvijos verslo centruose siekė 174 tūkst. kv. m. Lietuvoje nuomojamų patalpų plotas viršijo 100 tūkst. kv. m., o Latvijoje – 74 tūkst. kv. m.

Praėjusiais metais augant nuomojamam plotui, augo ir biurų nuomos pajamos, kurios sudarė 28 milijono eurų ir buvo 15 proc. didesnės nei 2020-siais. 16,3 milijono eurų pajamų buvo gauta iš Lietuvoje esančių verslo centrų, o 11,7 milijono eurų sudarė pajamos iš Latvijoje valdomų administracinių pastatų.
„Šiais metais mūsų laukia dideli iššūkiai siekiant subalansuoti augančias statybos kainas, naujus žemės mokesčius ir pabrangusio būsto pardavimus. Metai nebus lengvi, reikės išlieti ženkliai daugiau prakaito“, – teigia Arvydas Avulis „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Lietuvoje „Hanner“ valdo verslo centrus „Business Stadium West“, „Business Stadium North“, „City“, „Europa“, „Geležinio Vilko 18A“, o Latvijoje P11 ir „Jaunā Teika“.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.