Gyventojai ir HANNER darbuotojai kartu puošė aplinką

Kaip ir kiekvienais metais Hanner pakvietė gyventojus, įsigijusius būstą Hanner statomuose projektuose, į jau tradicinėmis tapusias Augalų sodinimo šventes.

Gegužės 13 d. gausus „Bajorų kalvų“ VI-ojo etapo gyventojų ir Hanner darbuotojų būrys susirinko vidiniame kieme ir kibo į augalų sodinimo darbus. Užsiėmimą rado tiek mažas, tiek didelis: buvo pasodinta daugiau nei 20 įvairių rūšių augalų – tarp jų jazminas, dekoratyvinė obelis, gluosnis, azalija, alyvos ir kiti.

Po kelių dienų, gegužės 15 d., aplinką puošė ir „Žvėryno namų“ I-ojo etapo gyventojai. Nepabūgę apniukusio dangaus, gyventojai bei Hanner darbuotojai kruopščiai parinko vietas, kur augs įvairiaspalviai augalai. Ypač didelio dėmesio bei rūpesčio susilaukė įspūdingos formos bonsai medelis, kuris tapo tikra šventės vinimi.

Prie kiekviena augalo buvo segama vardinė kortelė su ją sodinusiais gyventojų vardais. Dažnas juokavo, kad po tokio įdėto triūso pasodintą augalėlį prižiūrės kaip savo akį.

Po šventės gyventojai atsipūtė bendraudami, stiprindami kaimynystės ryšius, vaišindamiesi užkandžiais bei gaiviaisiais gėrimais.

 

augalu sodinimo svente 2015 05 19 4      Augalu sodinimo svente 2015 05 19 5

Augalu sodinimo svente 2015 05 19

 

Augalu sodinimo svente 2015 05 19 1

 

IMG_2208

 

IMG_2214

 

IMG_2211

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.