Geri Kalėdų darbai
Šv. Kalėdos – stebuklo laukimas, kvietimas dovanoti dovanas, aukoti, dalinti ir suteikti džiaugsmo ne tik artimiesiems, bet ir tiems, kurių visai nepažįsti. AB „Hanner“ tvirtai žino, kam tos aukos reikia labiausiai ir jau dvyliktus metus iš eilės kalėdinę paramą skyrė Kaišiadorių specialiajai mokyklai.
Šioje įstaigoje mokosi sutrikusio intelekto didelių ir labai didelių poreikių turintys vaikai ir jaunuoliai, kuriems sudaromos sąlygos įgyti specialųjį pradinį ar pagrindinį išsilavinimą, sukurtos socialinių įgūdžių ugdymo programos.
Mokyklos vaikai „Hanner“ komandą pakvietė į Kalėdinį renginį, kurio metu skambėjo giesmės, eilėraščiai bei varpelių melodijos. Kalėdinėje parodoje puikavosi vaikų rankų darbo papuošimai, eglutės ir žaislai.
Po renginio visa komanda teigė, jog patyrė tikras Kalėdas būtent čia – nuoširdus dalijimasis, silpnesniojo atjauta ir nuoširdus noras padėti – tai ir yra pagrindiniai šios šventės atributai.
Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.