Gegužę Vilniuje parduoti 268 butai ir nutrauktos 42 sutartys

„Hanner“ analitikų duomenimis, gegužės mėnesį pirminėje Vilniaus NT rinkoje buvo parduoti 268 butai ir užfiksuoti 42 sutarčių nutraukimai.

Penktąjį metų mėnesį buvo parduota turto už daugiau nei 40 mln. eurų. Vidutinė parduoto naujos statybos buto 1 kv. m. kaina gegužę buvo 2940 eurų. Vidutinė parduoto buto kaina siekė 149 tūkst. eurų.

Lyginant šių metų pardavimus su ankstesniais laikotarpiais, skaičiai išsiskiria. 2021 metais buvo parduota 2,5 karto daugiau butų (561 vnt.). 2020 metais per tą patį laikotarpį buvo fiksuoti dvigubai mažesni pardavimai nei šiemet (106 vnt.), tačiau tam didžiausią įtaką turėjo tuomet prasidėjusi pandemija.

Atvėsę pardavimai leido padidinti parduodamų butų pasiūlą, kuri birželio mėnesio pradžioje pakilo iki 2779 vnt. Gegužę Vilniaus NT rinkai buvo pasiūlyti 6 nauji projektai ir 404 butai.

„Hanner“ gegužės mėnesį „Ozo gama“, „Verkių sodas“, „Hill City“, „City Yard“ ir „Renesanso“ projektuose pardavė 20 butų ir patalpų. Taip pat užfiksuoti 4 sutarčių nutraukimai.

Populiariausiu „Hanner“ projektu gegužę buvo „Hill City“ Kalvarijų gatvėje. Jame pirkėjai įsigijo 5 butus. Vidutinė parduotų butų kaina šiame projekte siekė 3352 eur/kv. m.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.