Gegužę Vilniuje naujų butų parduota beveik dvigubai daugiau nei prieš metus

Penktąjį šių metų mėnesį nekilnojamojo turto plėtotojai sostinėje pardavė 526 butus, skaičiuoja „Hanner“ analitikai. Tai beveik du kartus – 89 proc. – daugiau nei pernai gegužę, kai visoje rinkoje parduoti 279 butai, ir 7 proc. daugiau nei balandį, kai pardavimai siekė 490.

Per pastarąjį mėnesį „Hanner“ pardavė 62 butus, daugiausiai iš Vilniaus rinkoje veikiančių plėtotojų. Palyginti su gegužės mėnesiu praėjusiais metais, bendrovės pardavimai išaugo 68 proc., o palyginti su balandžio mėnesiu – 22 proc. Iš viso per šiuos metus „Hanner“ pardavė 247 butus.

„Būsto rinka ir toliau demonstruoja tikrai stiprius rezultatus, kuriuos lemia išaugęs butų įperkamumas. Gyventojų pajamos stabiliai auga jau kelis metus, ekonomiką stiprina ir gerėjantys vartotojų lūkesčiai. Visa tai lemia, kad net ir vidutines ar mažesnes pajamas gaunantys gyventojai turi galimybių įsigyti naujos statybos butą Vilniuje“, – komentuoja Arvydas Avulis, „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Per penkis mėnesius Vilniuje pirkėjai iš plėtotojų įsigijo 2534 butus – 77 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu, kai sausio–gegužės pardavimai siekė 1431.

 

 

 

 

 

 

 

 

Analizė atlikta remiantis NT plėtros bendrovių projektų tinklapiuose pateikiama informacija apie parduotus butus.

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.