EPAM plečia veiklą Lietuvoje: išsinuomojo beveik dukart didesnes patalpas

Irmanto Gelūno/BSN nuotr.

Viena iš pasaulyje lyderiaujančių technologijų kompanijų EPAM pasirašė 1,6 tūkst. kv. m ploto naujų biuro patalpų nuomos sutartį „Business Stadium North East“ verslo centre Vilniuje. Planuojama, kad įmonės specialistai šiose erdvėse įsikurs rugpjūčio mėnesį.

Skaitmeninių platformų inžinerijos ir programinę įrangą kurianti bendrovė iš viso nuomosis 4,2 tūkst. kv. m biurų plotą ir taps vienu didžiausių nuomininkų „Business Stadium“ kvartale, kurį vysto nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“. Šiuo metu pradėti naujųjų patalpų projektavimo darbai.

„Prieš daugiau nei dvejus metus įsikūrėme Vilniuje, siekdama išplėsti bendrovės inžinerijos ir pristatymo centrų tinklą Europos Sąjungoje. Mūsų komandą Lietuvoje sudaro daugiau nei 1,5 tūkst. profesionalų, padedančių klientams visame pasaulyje spręsti skaitmeninės transformacijos iššūkius ir kurti kompleksinius sprendimus. Jie gali dirbti nuotoliniu būdu, tačiau dauguma jų renkasi darbą iš biuro, nes teigiamai vertina tai, kad iš šio verslo kvartalo paprasta pasiekti kitas miesto vietas tiek privačiu, tiek viešuoju transportu, parkus, sporto bazes, miesto infrastruktūrą“, – teigia Linas Grinevičius, „EPAM“ generalinis direktorius.

Anot jo, išsinuomotose patalpose ne tik atsiras modernios darbo vietos, bet bus įkurta ir kūrybiškumą bei inovacijas skatinanti bendradarbiavimo erdvė, organizuojamos programavimo pamokos vaikams, remiamos vietos profesinės bendruomenės.

Dėmesys darbo ir poilsio balansui

„Hanner“ komercinio nekilnojamojo turto nuomos projektų vadovė Žana Juškienė sako, kad vystomame verslo kvartale aktyviai diegiami darbuotojų darbo ir poilsio laiko balanso sprendimai.

„Vystydami biurų pastatus prioritetą skiriame kokybiškoms, modernioms ir tvarioms darbo erdvėms įrengti. Tačiau išties aukštą pridėtinę vertę nuomininkams mums leidžia kurti ypatingas dėmesys darbuotojų patogumui, geresnė jų darbo ir laisvalaikio pusiausvyra.“, – teigia Ž. Juškienė.

Pasak jos, kvartale įsikūrusios kavinės, restoranai, maisto prekių parduotuvės, sporto, sveikatos ir grožio priežiūros įstaigos, vaikų darželis, atviros poilsio zonos ir žalieji plotai suteikia papildomų naudų įmonių darbuotojams.

„Business Stadium“ kvartalo plėtra

EPAM verslo plėtrai pasirinktas „Business Stadium North East“ yra sostinės centre įsikūrusio verslo kvartalo „Business Stadium“ dalis.
Šiuo metu čia vystomas „Business Stadium Central“ verslo centras, tapsiantis kvartalo simboliu ir išplėsiantis nuomojamą plotą, kuris jau dabar viršija 50 tūkst. kv. m.

Šio projekto autoriai – architektų biuras „Zaha Hadid Architects“, dirbantis kartu su lietuvių architektų studija „Unitectus“. Pagal projektą bus statomas dviejų tūrių pastatas, kurio aukštis sieks 35 metrus, o bendras plotas – beveik 24 tūkst. kv. m.

Pastatas ir aplink jį esančios zonos bus apželdintos augalais, iš viso želdynams bus skirta ne mažiau kaip 11 750 kv. m. Viršutiniuose pastato aukštuose, iš kurių atsivers vaizdai į Gedimino pilį ir senamiestį, bus įrengtas sporto klubas ir du baseinai – vienas iš jų vaikams.

„Business Stadium“ kvartalo centrinio pastato statybą „Hanner“ planuoja pradėti šią vasarą.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.