„Dexcom“ švenčia didįjį biuro atidarymą verslo centre „Business Stadium“

Pasaulinė nuolatinio gliukozės stebėjimo realiuoju laiku lyderė „Dexcom“ švenčia didįjį biuro atidarymą Vilniuje, „Hanner“ verslo centre „Business Stadium North East“.

Po ilgos atrankos diabeto priežiūros technologijų lyderė sprendimą įsikurti šiame verslo centre priėmė prieš kelerius metus. Talentų kokybė ir prieinamumas, kultūriniai panašumai ir verslo vykdymo paprastumas šalyje buvo pagrindiniai veiksniai, kuriais bendrovė vadovavosi priimdama sprendimą dėl naujos vietos savo pasaulinių verslo paslaugų centrui. Vilnius tapo „Dexcom“ verslo operacijų ir klientų aptarnavimo centru Europoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose (EMEA).

Naujasis „Business Stadium North East“ esantis „Dexcom“ biuras įrengtas pagal šiuolaikiškiausius reikalavimus – jis yra funkcionalus ir tuo pačiu metu jaukus. Biure derinamos atviros bei uždaros darbo ir susitikimų erdvės, darbuotojams suteikiami reguliuojamo aukščio stalai, dvigubi monitoriai ir ergonomiškos kėdės.

Kalbėdamas apie didžiąją atidarymo šventę Alexas Moussa, „Dexcom“ EMEA vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius, sakė: „Turėjome laukti kelerius metus, kad galėtume atvykti ir atšvęsti savo biuro atidarymą Lietuvoje. Tačiau šis laukimas leido mums įsitikinti, kad pasirinkdami Vilnių savo veiklos centru EMEA regione tikrai priėmėme teisingą sprendimą. Didžiuojamės, kad šiuo metu turime 324 darbuotojus, tai yra 16 000 proc. augimas nuo tada, kai pirmą kartą pravėrėme duris 2020 m. gruodį.“

„DexCom, Inc.“ suteikia žmonėms galimybę realiuoju laiku valdyti savo sveikatą naudojant naujoviškas nuolatinio gliukozės stebėjimo (NGS) sistemas.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.