„Dexcom“ iš „Hanner“ išsinuomojo biurą – sudarytas didžiausias nuomos sandoris rinkoje šiemet
Business Stadium North East

Business Stadium North East vizualizacija

 

JAV medicinos technologijų kompanija „Dexcom“ su nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrove „Hanner“ susitarė dėl biuro nuomos sostinėje, statomame pastate „Business Stadium North East“. Įmonės susitarė dėl 6.000 kv. m ploto nuomos. Sandoriui tarpininkavo NT paslaugų bendrovė „Newsec Advisers LT“.

Tai didžiausias biurų nuomos sandoris, sudarytas šiemet. Pagal dydį jis būtų ketvirtas 2020 metais.

„Paslaugų centrą Vilniuje nuspręsta įkurti po kruopščios atrankos iš įvairių Europos miestų. Vilnius išsiskyrė palankiomis sąlygomis vystyti verslą bei kvalifikuotų specialistų gausa. Numatant ateities komandos plėtrą bei talentų poreikį, svarbu buvo rasti tokį biurą, kuris suteiktų komfortiškas darbo sąlygas specialistams ir galimybę biuro plotą užimti etapais“, – pranešime teigia Jessica Shields, „Dexcom“ tarptautinių verslo operacijų viceprezidentė.

Pasak Arvydo Avulio, „Hanner“ valdybos pirmininko, nuomininkei pasiūlytos „neribotos galimybės plėtrai“.

Įmonė plėtrą planuoja dalimis, todėl visą išsinuomotą plotą užims palaipsniui. Šiuo metu įmonė įsikūrusi gretimame pastate „Business Stadium North“, o į naują biurą ketina pradėti keltis 2022 m. pradžioje.

Vilniaus biuras bus pagrindinis „Dexcom“ verslo operacijų ir klientų aptarnavimo centras Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regione. Paslaugų centras koncentruosis į klientų aptarnavimą bei techninę pagalbą, susijusius su bendrovės produktais, teiks įvairias verslo administravimo paslaugas įmonei.

Apie 14.800 kv. m ploto biurų pastatas „Business Stadium North East“ pradėtas statyti 2020 m. „Hanner“ skelbė, jog į jį ketina investuoti 25 mln. Eur, o plėtrą baigti 2022 m. I ketvirtį.

Greta jau pastatyti du biurų pastatai, kurių plotas siekia daugiau nei 31.000 kv. m.

Šaltinis: „Verslo žinios“

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.