Centrinėje Vilniaus dalyje – naujas „Hanner“ projektas

AB „Hanner“ centrinėje Vilniaus miesto dalyje, M. K. Čiurlionio ir V. Kudirkos gatvių sankirtoje, už daugiau nei 2 mln. litų įsigijo 14,09 arų sklypą. Jame bendrovė gyvenamosios ir komercinės paskirties pastato statybą planuoja pradėti šių metų rudenį, o užbaigti – per vienerius metus. Iš viso planuojama investuoti 6 mln. litų sumą.

„Projektui įgyvendinti specialiai buvo ieškomas sklypas centrinėje miesto dalyje, nes būtent čia pastebime labiausiai augančią paklausą nekilnojamajam turtui. Visai čia pat ir Vilniaus senamiestis, ir Vingio parkas, patogus susisiekimas – toks būstas yra likvidus, turi išliekamąją vertę bei stabilią kainą, todėl aktualus ir norintiems jame gyventi, ir ieškantiems galimybių investuoti“, – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner“ vadovas.

Projekte numatyta pastatyti 5 aukštų namą, kuriame bus įrengta 40 butų ir komercinės paskirties patalpos pirmajame pastato aukšte. Požeminėje pastato dalyje bus automobilių stovėjimo aikštelė.

Namas turės šlaitinį stogą, todėl paskutinio aukšto butai bus mansardiniai. Tokios išskirtinės aukštos lubos būdingos centro ir senamiesčio butams. Dalyje butų planuojama įrengti rekuperacinę vėdinimo sistemą ir padidintą garso izoliaciją.

Pasak A. Avulio, siekiant išlaikyti konkurencingą ir prieinamą kainą, didžioji dalis butų bus nedidelio ploto, tačiau itin funkcionalūs – net ir vieno kambario butuose bus galima atskirti miegamąsias zonas.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.