Būsto rinką papildo naujas „Hanner“ projektas

Vilniuje bendrovė „Hanner“ būsto rinką papildo nauju projektu „Ozo namai“, kuriame statomi trys penkių aukštų daugiabučiai su liftais bei požeminėmis parkavimo aikštelėmis. Investicijos į šį daugiabučių namų kompleksą sieks apie 50 mln. Lt, o statybos darbus planuojama pabaigti iki 2015 m. III ketvirčio. Iš viso bus pastatyta 260 funkcionalaus planavimo 1-4 kamb. butų, kurių bendras plotas sieks 12 500 kv.m.

Kartu su naujuoju „Ozo namų“ projektu bendrovė „Hanner“ iš viso šiais metais planuoja pasiūlyti rinkai apie 600 naujai statomų butų Vilniuje.

„Šiais metais rinka yra itin aktyvi, tad norime ir savo klientams pasiūlyti kuo didesnę būsto pasiūlą. Matydami, kad pirkėjai vis aktyviau ieško būsto arčiau miesto centrinės dalies, džiaugiamės galėdami pasiūlyti butus naujame „Ozo namų“ projekte, kuris yra ne tik netoli miesto centro, bet ir už patrauklią kainą. Manome, kad šiame projekte mūsų klientai ras ne tik būstą, pritaikytą kiekvieno poreikiams, bet ir subalansuotą kainos ir kokybės santykį“, – teigia „Hanner“ pardavimų vadovė Gintarė Avulytė.

Didžiausias „Ozo namų“ išskirtinumas, kuriuo galės džiaugtis būsimi naujakuriai, yra jo vieta – gyvenvietę supa beveik 9 hektarų parkas su tvenkiniais, pasivaikščiojimo ir dviračių takais bei laisvalaikio erdvėmis. Tad dalis gyventojų parko vaizdu pro savo buto langus galės mėgautis ištisus metus.

„Kurdami šį projektą rėmėmės savo ilgamete patirtimi bei klientų prioritetais, analizavome ką labiausiai vertina klientai, kokius poreikius būstui jie turi. Todėl vienu iš pagrindinių tikslų kėlėme gyvenamojo komplekso integracijai į natūralią gamtinę aplinką. Greta esantis parkas įpareigoja mus aplink šią gyvenvietę sukurti aukštą gyvenimo gamtoje kokybę, todėl namų išdėstymą derinome taip, kad būtų išsaugota kuo daugiau esamos žalumos ir čia jau augančių ilgamečių medžių. Tad būsimi gyventojai galės džiaugtis ne tik parko apsuptimi, bet ir žaliuojančia gamta uždaruose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose“, – teigia G. Avulytė.

Daugiau informacijos: www.ozonamai.lt

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.