„Business Stadium North East“ tarp geriausių NT projektų Baltijos šalyse

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje praėjusiais metais baigti nekilnojamojo turto (NT) projektai vėl varžosi dėl geriausiųjų titulo „Verslo žinių“ rengiamame konkurse.

Devintą kartą organizuojamuose Baltijos NT apdovanojimuose ekspertai įvertins pernai baigtus plėtoti būsto, biurų, prekybos, industrinius, viešbučių ir ateities projektus.

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti kasmetiniame „Verslo žinių“ organizuojamame Baltijos šalių nekilnojamojo turto investicijų forume. Pagrindiniai vertinimo kriterijai – inovatyvumas ir dizainas, vieta ir pasiekiamumas, kokybė ir statybos punktualumas, integracija ir poveikis aplinkai, bendruomenei, miestui.

Šiais metais vienas iš „Hanner“ vystomų verslo centrų – „Business Stadium North East“ yra nominuotas komercinio NT biurų kategorijoje.

„Business Stadium North East“, duris atvėręs 2022 metais, atitinka visus šiuolaikinius standartus – funkcionalios modernios biuro erdvės, stogo terasa, dušinės ir dviračių saugyklos. Pirmame aukšte atidaryta oficiali meno galerija „Business Gallery“ kviečianti visus apsilankyti parodose, kurios keičiamos kas 3 mėnesius.

Šalia pastato yra įrengtos unikalios viešosios erdvės – terasos, fontanai, poilsio zonos ir želdiniai. Jų autorė – žymi pasaulyje kraštovaizdžio architektė Martha Schwartz. Šie aukščiausios kokybės sprendiniai paverčia „Business Stadium“ kvartalą išskirtine vieta verslui kurti ir augti.

„Business Stadium“ – tai verslo centrų kvartalas, kuriame „Hanner“ jau yra išvysčiusi West, North ir North East verslo erdves biurų ir komercinių patalpų nuomai. Jas papildo platus paslaugų spektras kokybiškam laisvalaikiui: restoranai, parduotuvės, viešbutis, vaikų darželis, grožio bei sveikatingumo centrai, meno galerija. Pastatytų verslo centrų plotą sudaro 49 000 kv. m., todėl visos „Business Stadium“ įsikūrusios įmonės turi lanksčias galimybes biurų plėtrai.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.