„Business Stadium Gallery“ atidaroma R. Bartkevičiaus paroda

Kompanijos „Hanner“ valdomame „Business Stadium“ verslo centrų kvartale nuo rugsėjo 28 d. bus eksponuojama Ričardo Bartkevičiaus tapybos darbų paroda „R. B. ART: Mise-en-scène“.

„Tapyba man yra būdas kalbėti, parodyti kokiame pasaulyje aš gyvenu, kaip suprantu tai, kas vyksta, pasidalinti nuojautomis ir įžvalgomis. Kartais apie rimtus dalykus pakalbėti su humoru ir sarkazmu“, – teigia Ričardas Bartkevičius.

Parodoje bus 37 autoriaus tapybos darbai. Menininko kūryboje vaizduojamos gėlės, lėkštės, puodeliai, plaktukai, pistoletai, charakterizuojantys besiskleidžiančius menus – teatrą ir kiną, kuriant mizanscenas.

Renginio atidarymas vyks rugsėjo 28 d., 18 val. „Business Stadium Gallery“ (Šeimyniškių g. 19B). Parodos lankymas yra nemokamas, ji veiks iki š. m. gruodžio 12 d.

Ričardas Bartkevičius – lietuvių dailininkas, tapytojas, pedagogas, profesorius, vienas iš žymiausių lietuvių neoekspresionizmo atstovų.

Paroda Business Stadium

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.