Balsuokime: kuris interjeras verčiausias „Nacionalinio interjero” vardo?


Finišuoja nekilnojamo turto bendrovės „Hanner“ organizuojamas „Nacionalinis interjero dizaino konkursas” kurio paskutiniame etape varžėsi skaitytojų balsavime atrinkti 6 profesionalūs interjero dizaineriai, pagal savo pateiktas vizualizacijas sukūrę gyvus interjerus.

Trys butų interjerai įgyvendinti atgimstančioje Vilniaus senamiesčio dalyje, mažaaukštės statybos gyvenvietėje „Renesanso”, kiti trys – „Centro rezidencija“ gyvenvietėje, nuo Gedimino pilies nutolusiuose vos už kelių minučių.

Prie šių butų interjerų įgyvendinimo kelis mėnesius dirbo šešios interjero dizainerės: Monika Noreikienė, Dovilė Švilpienė, Brigita Dikevičė, Kristina Grybaitė, Agnė Kisielienė, Indrė Dubovskytė.

Šiuo metu visi butai jau yra pilnai įrengti ir laukia savo šeimininkų. Liko paskutinis žingsnis – išrinkti gražiausią interjerą. Šią svarbią misiją patikime 15min skaitytojams, todėl nepraleiskite progos pasidalinti savo balsu.

Tai padaryti galite čia: BALSUOTI

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.