Balandžio mėnesį Vilniaus naujų butų rinka išliko aktyvi, „Hanner“ augino pardavimus

Po neeilinės rinkai metų pradžios šių metų balandį naujų butų pardavimai sostinėje toliau sparčiai augo.

Nekilnojamojo turto plėtotojai Vilniuje balandį pardavė 490 butų, skaičiuoja nekilnojamojo turto plėtros UAB „Hanner“ analitikai. Tai 53 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, kai buvo parduotas 321 butas, bet 18 proc. mažiau nei rekordinį kovo mėnesį, kai buvo parduoti 599 butai.

„Balandžio mėnuo buvo tikrai aktyvus, pozityvių lūkesčių vedama rinka sparčiai augo. Jei praėjusių metų pradžioje vidutiniškai naujų butų pardavimai per mėnesį nesiekė 300, dabar jie svyruoja apie 500. Ypač išskirtinis mėnuo šiemet buvo kovas, kai pardavimai pasiekė 599, tačiau ir balandis išlieka vienu sėkmingiausių mėnesių plėtotojams“, – komentuoja Arvydas Avulis, „Hanner“ valdybos pirmininkas.

„Hanner“ per pastarąjį mėnesį pardavė 51 butą, 19 proc. daugiau nei prieš metus ir 4 proc. daugiau nei kovą. Iš viso šiemet „Hanner“ pardavė 185 butus, daugiausia iš visų Vilniuje veikiančių nekilnojamojo turto plėtotojų.

Per visus šiuos metus sostinės rinkoje parduoti 2008 nauji butai – tai 74 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, kai rinkoje plėtotojai pardavė 1152 butų.

Analizė atlikta remiantis NT plėtros bendrovių projektų tinklapiuose pateikiama informacija apie parduotus butus.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.