„Bajorų kalvų“ gyvenvietėje išrinktas gražiausias interjeras

„Bajorų kalvų“ gyvenvietės FACEBOOK profilyje buvo organizuojamas gražiausio interjero konkursas „Mano namų interjeras“. Konkursas truko vieną mėnesį, kurio metu „Bajorų kalvų“ gyventojai galėjo talpinti FACEBOOK paskyroje savo buto interjero nuotraukas.

Konkurse dalyvavo šeši interjerai, kurie savo spalviniais ir erdviniais interjero sprendimais sužavėjo daugelį FACEBOOK lankytojų. Daugiausiai „Patinka“ („Like“) paspaudimų sulaukė Manto namų spalvingas interjeras. Laimėtojas buvo apdovanotas ypatingu prizu – kelione į Paryžių dviems asmenims. Susidomėjimas konkursu buvo ne tik tarp konkurso dalyvių, bet ir tarp naujakurių, kurie dar tik ruošiasi įsirenginėti savo būstą, kurį įsigijo ar ruošiasi įsigyti jaukioje „Bajorų kalvų“ gyvenvietėje.

„Bajorų kalvų“ gyvenvietės FACEBOOK paskyroje ir toliau ketiname organizuoti panašius konkursus, tad visus kviečiame sekti naujienas ir aktyviai dalyvauti bei laimėti šaunius prizus.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.