„Bajorų kalvų“ gyventojų atsiliepimai

Siekiant užtikrinti kuo aukštesnę gyvenimo kokybę „Bajorų kalvose“, bendrovė „Hanner“, plėtojanti šį projektą, atliko III-ojo ir IV-ojo gyvenvietės etapo gyventojų apklausą.

Apklausos rezultatai parodė, kad net 92 proc. apklaustųjų yra patenkinti įsigytu būstu „Bajorų kalvose“ ir net 87 proc. mielai rekomenduotų draugams ar pažįstamiems rinktis būstą būtent šioje gyvenvietėje.

Kaip didžiausią „Bajorų kalvų“ gyvenvietės privalumą gyventojai įvardina uždarą ir rakinamą vidinį kiemą, kuris yra saugi erdvė gyventojų ir jų vaikų laisvalaikiui. Kiemuose įrengti pasivaikščiojimo takai, suoliukai, vaikų žaidimų aikštelės, fontanas. Automobiliai į šiuos kiemus nėra įleidžiami, todėl gyventojai jaučiasi ne tik saugiau, bet ir gali mėgautis grynu oru greta namų.

„Bajorų kalvų“ gyventojai itin patenkinti patogia geografine vieta mieste. Nors gyvenvietė yra įsikūrusi labai arti gamtos, susisiekimas su miestu yra greitas ir sklandus. Gyventojai teigia, kad gyvenant „Bajorų kalvose“ galima gyventi gamtos apsuptyje ir neatitrūkti nuo miesto ritmo.

Apklausos rezultatai parodė, kad naujakuriai teigiamai vertina namų garso izoliaciją bei mažas šildymo sąskaitas. Iš tiesų, kaip rodo „Vilniaus energija“ duomenys, „Bajorų kalvų“ namų šildymo sąskaitos yra vienos mažiausių Vilniuje ir yra net kelis kartus mažesnės nei miesto vidurkis.

Renkantis būstą „Bajorų kalvose“ klientams didžiausią įtaką pasirinkimui darė gyventojų atsiliepimai bei rekomendacijos ir samdyto statybų specialisto ar eksperto teigiama nuomonė.

„Bajorų kalvų“ gyvenvietėje dabar jau yra užbaigtas V-asis etapas, kurio metu pastatyti du, keturių ir šešių aukštų, namai (viso – 117 butų). Šiame etape jau parduota daugiau nei 50 % butų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.