„Bajorų kalvose“ pradedamos paskutiniojo etapo statybos

Plėtojamoje „Bajorų kalvų“ gyvenvietėje AB „Hanner“ pradeda paskutinio etapo įgyvendinimą. Jo metu bus statomi keturi keturaukščiai aukšto energinio efektyvumo gyvenamosios paskirties namai. Numatytiems darbams iš viso planuojama skirti 25 mln. litų.

„Gyvenvietė „Bajorų kalvos“ yra vienas reikšmingiausių ir didžiausių apimtimi bei investicijomis mūsų projektų, kuriam jau skyrėme beveik 280 mln. litų. Projekto aktualumą Vilniaus gyventojams įrodo tai, jog iki šiol pastatytuose namuose jau parduota 98 proc. butų, o statomuose – 60 proc.“, – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner“ vadovas.

Nauji namai bus statomi gyvenvietės sklypo pakraštyje, šiek tiek atokiau nuo kitų pastatų – numatyto sklypo dalį iš kelių pusių supa gamtos žaluma. Namai bus neaukšti, keturių aukštų be lifto – tokius būstus pirkėjai labiau vertina dėl didesnio privatumo ir mažesnio kaimynų skaičiaus.

Gyvenvietės teritorija išliks uždara su vidiniais kiemais – juose nėra automobilių, o patekimas galimas tik gyventojams. Tai užtikrina saugumą, kurį itin vertina jau „Bajorų kalvose“ apsistojusios šeimos su mažamečiais vaikais.

„Bajorų kalvų“ projektą planuojama užbaigti 2015 m. pradžioje.

Paskutinio etapo butų pardavimus planuojama pradėti 2014 m. sausio mėnesį. Keturių aukštų namuose klientai galės rinktis 1-4 kambarių butus, kurių plotai svyruoja nuo 33 iki 74 kv. m.

Daugiau informacijos galite rasti www.bkalvos.lt

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.